Pigios kelionės į Prancūziją

Šiais laikais vis dar įmanoma keliauti pigiai. Nors daugelis žmonių to nebeįsivaizduoja, kelionės jiems asocijuojasi su milžiniškomis išlaidomis, tačiau kelionės iš tiesų gali būti visai įkandamos ir nedideles pajamas gaunantiems žmonėms ar šeimoms. Ne išimtis ir kelionės į Prancūziją. Triukas yra tame, kad reikia žinoti kaip teisingai keliauti ir nešvaistyti pinigų be reikalo. Visi puikiai žinome, kad nuvykus į svetimą šalį ir nieko nežinant galima labai greitai išleisti daug pinigų nereikalingiems dalykams. Tam, kad jūs
nebedarytumėte tų pačių klaidų ir kelionės į Prancūziją netaptų košmaru, parašysiu jums keletą patarimų, kur ir kaip derėtų elgtis.

Yra keletas kertinių klaidų, kurias žmonės daro keliaudami į Prancūziją, ir dėl to išleidžia daugybę savo pinigų. Pirmiausiai supraskite, jei kelionės į Prancūziją metu lankysitės Paryžiuje, išleisite kur kas daugiau pinigų, nei lankydamiesi mažame kaimelyje, nes teks mokėti paryžietiškas kainas. Labai paprastas pavyzdys – palyginkite kiek jums kainuotų savaitgalį apsistoti Prienuose ir kiek tai atsieitų Vilniuje. Kaip bebūtų, jei kelionės į Prancūziją metu vis tik apsispręstumėte apsistoti Paryžiuje, vis tiek yra keletas patarimų, kaip ten išleisti mažiau pinigų. Ieškodami kur apsistoti, rinkitės iš nepopuliarių tarp turistų rajonų. Ten kainos visada mažesnės. Protingiausia Paryžiuje apsistoti apie porą dienų. Per tą laiką spėsite apžiūrėti įžymiausius miesto paminklus, tačiau nespėsite išleisti daugybės pinigų iš savo kelionės biudžeto.

Kitas, antras pagal svarbumą, kelionės į Prancūziją biudžeto faktorius yra laikas. Labai svarbu, kada vykstate į Prancūziją, nuo to priklauso didelė dalis kainos. Tobuliausias variantas būtų, jei jums pavyktų vykti į Prancūziją, priešingu laiku nei tai daro visas turistų srautas. Tuo metu kainos būna pačios mažiausios.

Nebūtina apsistoti brangiuose, garsiuose viešbučiuose. Galbūt jų kokybė ir yra labai aukšta, tačiau kainos yra iš tiesų didžiulės. Vienas iš didžiausių kelionės į Prancūziją pliusų yra tas, jog joje gausu mažų bet pigių viešbutukų.

Jei nusprendėte nekeliauti į Paryžių, tačiau norėtumėte aplankyti didelį miestą, štai keletas jų, kuriuose neteks plačiai atverti piniginės – Bordeaux, Nice, Montpellier, Chartres.

Jei kelionės į Prancūziją metu norite sumažinti išlaidas maistui, kad ir kur apsistotumėte, nurodykite kad nenorite gauti viešbučio pusryčių. Dažniausiai jie yra brangūs, tačiau nelabai kokybiški ir skanūs. Visai lengvai galima rasti mažą užkandinę, kur pavalgysite daug pigiau bei skaniau.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pigios kelionės į Prancūziją, 5.5 out of 10 based on 2 ratings